Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/179772/virtual/www/domains/stepanekjenejlepsi.cz/plugins/system/maximenuckmobile/maximenuckmobile.php on line 97
Výškové práce Štěpánek s.r.o. | O nás
E-shopProsíme zákazníky o strpení se spuštěním e-shopu. Pokud budete mít o nějaké již zveřejněné zboží zájem, prosím kontaktujte nás na email Děkujeme za pochopení.

Firma Výškové práce Štěpánek s.r.o. vznikla v roce 2011 jako přirozené vyústění snahy o rozšiřování našich služeb. Logicky navazuje na naší mnohaletou tradici poskytování služeb v oblasti výškových a stavebních prací.

 

Práce ve výškách vykonáváme již přes 21 let a za tuto dobu jsme provedli stovky zakázek od nátěrů fasád až po montáže 50 m ocelových komínů. Naše služby se snažíme průběžně zdokonalovat nejenom objemem odvedené práce, ale i studiem nových postupů a řešení. Nejvíce nám z tohoto pohledu daly pracovní pobyty v USA, kde jsme se zabývali bytovým remodelingem ale hlavně aplikací barev systémem airless. Dále nás posunulo i rozšíření naší nabídky o poskytování školení na výškové práce a školení na revizi osobních ochranných prostředků.

 

V roce 2017 jsme se rozhodli naše zkušenosti s materiálem, který revidujeme a denně sami využíváme zužitkovat a nabídnout nejen našim zákazníkům možnost zakoupit vybavení, kterému sami věříme. Vznikl tak e-shop zaměřený na vybavení pro práce ve výškách, lezení a outdoor. Zaměřujeme se především na české výrobce v doprovodu evropských značek.

 

 

Štěpán Bartošovský

Výškové práce mne živí od roku 1998. Od roku 1996 jsem členem horolezeckého oddílu HO Lokomotiva Brno. V roce 2004 jsem se stal aktivním instruktorem Českého horolezeckého svazu. V letech 2005 a 2008 jsem uskutečnil pracovní cesty do Spojených států amerických, kde jsem se zabýval problematikou bytového remodelingu a aplikací barev pomocí zařízení airless. V rámci dalšího vzdělávání jsem v roce 2009 absolvoval kurz Instruktor lezení na umělých stěnách (akreditovaný MŠMT). V roce 2011 jsem se stal instruktorem výškových prací a revizním technikem osobních ochraných prostředků (OOPP) firem: Rock Empire, Singing rock, Petzl, Kong, Alpin Bupex a Camp.

 

Certifikáty, osvědčení