E-shopProsíme zákazníky o strpení se spuštěním e-shopu. Pokud budete mít o nějaké již zveřejněné zboží zájem, prosím kontaktujte nás na email Děkujeme za pochopení.

 x 

Výškové práce Štěpánek s.r.o.

Firma Výškové práce Štěpánek s.r.o. vznikla v roce 2011 jako přirozené vyústění snahy o rozšiřování našeho portfolia. Logicky navazuje na naší mnohaletou tradici poskytování služeb v oblasti výškových a stavebních prací.

Práce ve výškách vykonáváme již přes 17 let a za tuto dobu jsme provedli stovky zakázek od nátěrů fasád až po montáže 50 m ocelových komínů. Naše služby se snažíme průběžně zdokonalovat nejenom objemem odvedené práce, ale i studiem nových postupů a řešení. Nejvíce nám z tohoto pohledu daly pracovní pobyty v USA, kde jsme se zabývali bytovým remodelingem, ale hlavně aplikací barev systémem airless. Dále nás posunulo i rozšíření naší nabídky o poskytování školení na výškové práce a školení na revize osobních ochranných prostředků.

Naším hlavním rajonem je Brno a Jihomoravský kraj, ale není pro nás problém přijet za Vámi prakticky kamkoliv.

Těžištěm naší činnosti jsou:

Důležitý je pro nás osobní kontakt se zákazníkem a jeho spokojenost. Spokojenost klientů a dobře odvedená práce je pro nás nejuspokojivější reklamou.

E-shop s lezeckým vybavením a outdoorovým oblečením

Nově svým zákazníkům umožňujeme nákup jednoduše prostřednictvím našeho e-shopu.

Zaměřujeme se proto hlavně na značky, jejichž produkty vznikají v České republice jako jsou Ocún, Rock Empire, Saltic, Sherpax. Najdete u nás ale i výrazné zástupce evropských a světových tahounů jako Climbing Technology a další.

Ceník výškových prací
 
Práce z lana je velice specifická činnost, jejíž nacenění je závislé na mnoha okolnostech. Proto je každá zakázka naceňována individuálně. Nicméně orientační ceny jednotlivých prací uvádíme v následující tabulce.

 

Výšková práce Cena Měrná jednotka
Hodinová sazba od 550 Kč/hod
Pomocná práce bez odbornosti 250 Kč/hod
Čištění okapů od 45 Kč/bm
Ruční mytí oken a skleněných fasád od 29 Kč/m2
Nátěr (nejen) plechových střech od 170 Kč/m2
Fasádní nátěr od 120 Kč/m2
Mytí tlakovou vodou od 25 Kč/m2

 

 

Cena za uvedené práce je včetně materiálu.

 

 
Ceník malířských prací
 
Ceník je taktéž pouze orientační. Uvedené ceny jsou platné za ideálních podmínek (rovné velké plochy, výborný stav zdiva, dobrý přístup atd.). Cena roste úměrně s kvalitou použitého materíálu a složitostí natíraných ploch. 

   

Malířská (natěračská) práce Cena Měrná jednotka
Penetrační nátěr zdí a omítek od 15 Kč/m2
Izolační nátěr od 40 Kč/m2
Odstranění starých maleb od 50 Kč/m2
Malba vnitřní dvojitá od 35 Kč/m2
Dekorativní malby od 85 Kč/m2
Nátěr ocelových konstrukcí od 150 Kč/m2
Nátěr betonových konstrukcí od 95 Kč/m2
Úklidové práce před a po malování cena dohodou  

 

Pro konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Vypracování cenové kalkulace je zdarma.

 

 

Pilíře naší činnosti tvoří především výškové práce, školení na výškové práce a revize OOPP dále pak malířské a natěračské práce. Jsme menší rodinná firma upřednostňující osobní kontakt se zákazníkem. Klišé - vaše spokojenost je náš cíl se striktně snažíme dodržovat. Jde nám předně o kvalitně odvedenou práci a z toho plynoucí dlouhodobou spolupráci!

Zaměřujeme se především na menší a střední zakázky pro občany, soukromníky, bytová družstva, stavební firmy aj. Pole naší působnosti zahrnuje zpravidla Brno a  Jihomoravský kraj, ale jsme schopni dojet prakticky kamkoli.

 

 Provádíme veškeré stavební a řemeslné činnosti pomocí horolezecké techniky a nad volnou hloubkou.

  • Veškeré nátěry plechových střech, omítek, fungicidní ochranu napadených fasád, ochranné nátěry střešních krytin, dřevěných podhledů aj. i metodou airless
  • Zednické práce menších i větších rozměrů, celkové renovace fasád, jako i drobné opravy
  • Klempířské práce, revize a opravy okapů, atik, plechových střech a protisněhových zábran
  • Čištění sil, jímek, komínů a umývání prosklených fasád
  • Kompletní renovace balkónů
  • Nátěry a montáže velkoplošných reklam
  • Demolice komínů, budov či jejich části
  • Montáže zábran proti holubům atd.

Zdarma posoudíme nejvhodnější řešení, vypracujeme cenovou nabídku a v případě realizace i foto či videodokumentaci.

 

 

Malířská činnost

 Provádíme veškeré malířské a natěračské práce.

  • Malování domů, hal, bytů, nebytových objektů...
  • Nátěry střech, konstrukcí, mostů, komínů, fasád, okapů, oken, dveří...

Airless

Airless spraying (bezvzduchové stříkání) neboli nanášení barev za vysokého tlaku, je moderní stříkací technika, která je diametrálně odlišná se zažitými malířskými pumpami, kdy většina stříkaného materiálu skončila na zemi. Jedná se o stříkání za vysokého tlaku (od 60 do 220 atmosfér a výše), kdy molekuly nátěrové hmoty překonají viskozitu a povrchové napětí a jsou přes trysku rozprášeny na natíraný povrch. Volbou správné trysky a tlaku je možné aplikovat veškeré malířské materiály od impregnačních prostředků, přes fasádní barvy až po laky a dvousložkové nátěrové hmoty.

Použití airless stříkání:

Bezvzduchové stříkání je ideální pro větší plochy, při malování skladů, velkých hal, nástřiku ocelových konstrukcí, nátěru střech a podlah. Při malování průmyslových hal a skladů je rychlost nástřiku proti běžným metodám i víc než desetinásobná a velmi výrazně snižuje doby výpadku výroby nebo využití malovaných objektů. Podobně je airless technologie velmi dobře využitelná při nové výstavbě před položením podlah a montáži vestavěného nábytku, kdy je možné vymalovat několik bytových jednotek nebo kanceláří denně. Při ideálních podmínkách jsme schopni denně vymalovat přes 1 000 m2.

 

Pro konkrétní nabídku či pokud máte jen dotaz, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci právě s Vámi!