E-shopProsíme zákazníky o strpení se spuštěním e-shopu. Pokud budete mít o nějaké již zveřejněné zboží zájem, prosím kontaktujte nás na email Děkujeme za pochopení.

 x 

Tisk

sedák WeBee Quattro

Pohodlný čtyřpřezkový úvazek pro technické lezení a bigwall. WeBee Quattro patří k nejpohodlnějším úvazkům vhodným pro vícedélkové a horské lezení. O komfort se stará široký anatomicky tvarovaný pas a rozšířené nohavičky. Vysoká funkčnost je zajištěna použitím patentovaného konceptu WeBee Performance Technology. Navzdory široké výbavě úvazku a jeho komfortnímu provedení se podařilo dosáhnout nízké hmotnosti. Patentovaná konstrukce polstrování úvazku zaručuje tvarovou flexibilitu, rovnoměrný rozklad sil a velmi účinnou ventilaci při minimální hmotnosti. Sendvič v pase je vyroben z 3D pěny PE EVA s uzavřenou buněčnou strukturou, která je odolná vůči oděru a omyvatelná. WeBee koncept je unikátní svojí jednovrstvou materiálovou skladbou bez dalších podšívkových a krycích vrstev, která poskytuje bezkonkurenční odolností vůči vodě i potu.
Array
Cena bez DPH: 1.405 Kč
Cena vč. DPH: 1.700 Kč
VELIKOST
Zvolte variantu

Pohodlný čtyřpřezkový úvazek pro technické lezení a bigwall

WeBee Quattro patří k nejpohodlnějším úvazkům vhodným pro vícedélkové a horské lezení. O komfort se stará široký anatomicky tvarovaný pas a rozšířené nohavičky. Vysoká funkčnost je zajištěna použitím patentovaného konceptu WeBee Performance Technology. Navzdory široké výbavě úvazku a jeho komfortnímu provedení se podařilo dosáhnout nízké hmotnosti.

Patentovaná konstrukce polstrování úvazku zaručuje tvarovou flexibilitu, rovnoměrný rozklad sil a velmi účinnou ventilaci při minimální hmotnosti. Sendvič v pase je vyroben z 3D pěny PE EVA s uzavřenou buněčnou strukturou, která je odolná vůči oděru a omyvatelná.

WeBee koncept je unikátní svojí jednovrstvou materiálovou skladbou bez dalších podšívkových a krycích vrstev, která poskytuje bezkonkurenční odolností vůči vodě i potu.

  • Nastavitelné nohavičky se širším polstrováním
  • Bezpečnostní spojení nohaviček a pasu
  • 4 samosvorné přezky z nerez oceli (2× 20 mm, 2× 30 mm)
  • Oko na zavěšení haul bagu v zadní části
  • 8 nosičů materiálu
  • 2 jistící oka
  • 2 carrytool sloty
  • Vhodný pro letní i zimní lezení

Zaměření úvazku:
SPORT VÍCEDÉLKY HORY FERRATY
Velikost: Pas(cm) / Nohavičky(cm):
XS–M / 65–90 / 52–67
M–XL / 80–105 / 57–72
Hmotnost:660 g
Typ:EN 12277 typ C

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.