E-shopProsíme zákazníky o strpení se spuštěním e-shopu. Pokud budete mít o nějaké již zveřejněné zboží zájem, prosím kontaktujte nás na email Děkujeme za pochopení.

 x 

Tisk

polohovací systém Roper Fix

Polohovací systém určený k přesnému dosažení a doladění pracovní polohy. Polohovací zařízení Roper je na lanyardu zafixován a zajištěn pomocí zapuštěného šroubu. Bez pomoci nářadí nelze Roper z lanyardu demontovat, čímž je zajištěna ochrana proti špatnému založení. Díky šroubovému spoji bočnic Roperu je možná v případě opotřebení lanyardu jeho výměna. Správné použití Roper Fixu zajišťuje šité oko lanyardu oproti uzlu na koncích lanyardu.
Array
Cena bez DPH: 1.645 Kč
Cena vč. DPH: 1.990 Kč

Polohovací systém určený k přesnému dosažení a doladění pracovní polohy. Polohovací zařízení Roper je na lanyardu zafixován a zajištěn pomocí zapuštěného šroubu. Bez pomoci nářadí nelze Roper z lanyardu demontovat, čímž je zajištěna ochrana proti špatnému založení. Díky šroubovému spoji bočnic Roperu je možná v případě opotřebení lanyardu jeho výměna. Správné použití Roper Fixu zajišťuje šité oko lanyardu oproti uzlu na koncích lanyardu.

Roper Fix je dodáván s 0,5m ochranou lanyardu, kterou lze přes šité oko volně stáhnout či nasadit. Ochrana lanyardu je vyrobena s dvěma vnějšími povrchy pro dosažení lepšího komfortu při práci na různých površích.

Délka: 200 cm
Norma: EN 358
Hmotnost: 444 g
 
Na objednávku lze dodat s lanem délky 3,5 a 5 m.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.