E-shopProsíme zákazníky o strpení se spuštěním e-shopu. Pokud budete mít o nějaké již zveřejněné zboží zájem, prosím kontaktujte nás na email Děkujeme za pochopení.

 x 

Tisk

Fast Bag

Vak na lano pro rychlé slanění, použitelný v náročných podmínkách, kde není možné či žádoucí, aby lano bylo na zemi. Lze ho připnout k pasu, na stehno, na lýtko. Utahování je možné z obou stran plastových přezek, díky tomu lze připnout na levou i pravou nohu.
Array
Cena bez DPH: 702 Kč
Cena vč. DPH: 849 Kč

Vak na lano pro rychlé slanění, použitelný v náročných podmínkách, kde není možné či žádoucí, aby lano bylo na zemi. Lze ho připnout k pasu, na stehno, na lýtko. Utahování je možné z obou stran plastových přezek, díky tomu lze připnout na levou i pravou nohu.

Součástí jsou kompresní popruhy, pokud je lano kratší a nevyplní celý prostor. Na vnější straně dna je poutko pro snadné vysypání lana. Ve dně jsou malé otvory pro případný odtok vody. Z vnitřní strany dna je poutko pro přivázání volného konce lana. V krizovém případě lze vak rychle odepnout a zahodit pomocí plastové spony v pase. Pasová přípojka je odnímatelná a lze ji v případě ztráty dokoupit.

Vak pojme až 60m lana 11mm. Zavírání pomocí zadrhovacího systému (plastový tank). 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.