E-shopProsíme zákazníky o strpení se spuštěním e-shopu. Pokud budete mít o nějaké již zveřejněné zboží zájem, prosím kontaktujte nás na email Děkujeme za pochopení.

 x 

Tisk

dámský sedák Ego 3 Lady

Dámské provedení ultralehkého sportovního úvazku řady Ego od Ocúnu se třemi přezkami. Pohodlí zajišťuje kombinace kvalitního prodyšného sendviče a rozdvojeného popruhu v pase. Dobře ventiluje díky konstrukci větracích otvorů. Polstrování je díky konstrukci a zvoleným materiálům příjemné na dotek a dostatečně měkké. Přezky na nohavičkách umožňují přenastavení obvodu nohaviček. Střih úvazku Ego Lady je upraven tak, aby věrně kopíroval ženskou anatomii.
Array
Cena bez DPH: 1.240 Kč
Cena vč. DPH: 1.500 Kč
VELIKOST
Zvolte variantu

Dámské provedení ultralehkého sportovního úvazku řady Ego od Ocúnu se třemi přezkami. Pohodlí zajišťuje kombinace kvalitního prodyšného sendviče a rozdvojeného popruhu v pase. Dobře ventiluje díky konstrukci větracích otvorů. Polstrování je díky konstrukci a zvoleným materiálům příjemné na dotek a dostatečně měkké.

Přezky na nohavičkách umožňují přenastavení obvodu nohaviček. Střih úvazku Ego Lady je upraven tak, aby věrně kopíroval ženskou anatomii.

  • Polstrovaný pas i nohavičky z prodyšného sendviče
  • Bezpečnostní spojení nohaviček a pasu
  • Nastavitelné nohavičky
  • 3 samosvorné přezky z nerez oceli (2× 15 mm, 1× 20 mm)
  • 4 nosiče materiálu

Zaměření úvazku: SPORT VÍCEDÉLKY HORY FERRATY
Velikost: Pas(cm) / Nohavičky(cm):
XS / 57–69 / 45–52
S / 61–71 / 49–56
M / 68–81 / 53–62
L / 76–89 / 58–66
Hmotnost:660 g
Typ:EN 12277 typ C

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.