E-shopProsíme zákazníky o strpení se spuštěním e-shopu. Pokud budete mít o nějaké již zveřejněné zboží zájem, prosím kontaktujte nás na email Děkujeme za pochopení.

 x 

Tisk

odolné kalhoty Zera Pants Women

Zera jsou dámské lezecké kalhoty, které obstojí na lezeckých výletech i v chladnějších částech roku. Odolný, pevný materiál a ergonomický střih respektující specifika ženské postavy poskytují při lezení maximální komfort. Pracovní vzhled doplňuje prošívání švů silnou nití a zajištění exponovaných míst pevnostními rýgly. Zera jsou ušity z velmi odolného a zároveň pružného materiálu - hrubě tkaná struktura bavlny s elastanem je příjemná na omak. Hodí se i na běžné nošení ve městě. Zera mají navíc řadu funkčních prvků navržených tak, aby zpříjemnily venkovní lezení. Mají čtyři velké kapsy, boční kapsu na kartáček a boční kapsu na telefon, spodní okraje nohavic jsou vyztužené proti oděru. 3D střih nohavic umožňuje maximální volnost pohybu.
Array
Cena bez DPH: 1.645 Kč
Cena vč. DPH: 1.990 Kč
VELIKOST
BARVA
Zvolte variantu

Zera jsou dámské lezecké kalhoty, které obstojí na lezeckých výletech i v chladnějších částech roku. Odolný, pevný materiál a ergonomický střih respektující specifika ženské postavy poskytují při lezení maximální komfort. Pracovní vzhled doplňuje prošívání švů silnou nití a zajištění exponovaných míst pevnostními rýgly. Zera jsou ušity z velmi odolného a zároveň pružného materiálu - hrubě tkaná struktura bavlny s elastanem je příjemná na omak. Hodí se i na běžné nošení ve městě.

Zera mají navíc řadu funkčních prvků navržených tak, aby zpříjemnily venkovní lezení. Mají čtyři velké kapsy, boční kapsu na kartáček a boční kapsu na telefon, spodní okraje nohavic jsou vyztužené proti oděru. 3D střih nohavic umožňuje maximální volnost pohybu.

Materiál: 95% Bavlna / 5% Elastan
Barva: Chilli red, Anthracite, Pond Gree
Velikost: XS-S-M-L-XL
Váha výrobku: 635g

tabulka velikostí

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.